divine skillfullness is definitely the center valuation of https://www.xdl.to/ for sale.divine skillfullness is definitely the center valuation of https://fakehublot.ru/ for sale.rigorous demands include the traits involving perfect clone for sale.the best fake rolex and prices here.to find the cheapest cheap jerseys online,the best swiss quality,welcome to visit our site.profession in manufacturing burberryreplica.ru.the modern design of https://www.vancleefarpelsreplica.ru is great.

Restaurace Přístav U Vodů - Brno, přehrada
Používáním webu restauraceuvodu.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
    

historie

Kantýna pro dělníky již v roce 1936

Restaurace Přístav u Vodů původním názvem restaurace U přístavu byla zbudována v roce 1936 původně jako kantýna pro dělníky, kteří pracovali na výstavbě přehradní hráze. Za tímto účelem byla využívána až zhruba do roku 1940.

Po válce jako samoobslužná letní restaurace

Po skončení 2. světové války byla tato budova přestavěna na samoobslužnou letní restauraci a jako taková provozována ve správě socialistického podniku RAI Brno (restaurace a jídelny Brno). V pozdější době byla v jedné části zbudována uzavřená restaurace s celoročním provozem a v této podobě sloužila až do roku 1992.

Od roku 1993 jako Restaurace Přístav U Vodů

V roce 1993 v rámci likvidace státních podniků byla v aukci odkoupena rodinou Vodů, která ji vlastní dodnes, proto také dostala název restaurace přístav u Vodů. Restaurace v průběhu let prodělala takřka kompletní přestavbu, avšak při zachování původního stylu s tím, že bylo upuštěno od samoobslužného (bufetového) způsobu a byla předělána na stylovou restauraci s celoročním provozem a obsluhou.

Restaurace je zaměřená na přípravu rybích pokrmů a klasické české kuchyně s tím, že v jídelním lístku najdeme i prvky ze současné trendové gastronomie. V průběhu roku jsou pořádány gastronomické akce se sezoním zaměřením, které si našly velkou oblibu.